57 załóg na listach zgłoszeń

Łącznie 57 załóg – w Rajdzie Okręgowym, Super KJS i KJS – zgłosiło się do piątej edycji Rajdu Rzeszowiak, który wystartuje już w najbliższy weekend.

Po ponad pięciu miesiącach zimowej przerwy do rywalizacji wracają zawodnicy startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia. Do inauguracyjnej rundy cyklu zgłosiło się osiem załóg, z których cztery powalczą o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Mowa o załogach z klas RO1: Karol Zardzewiały / Adrian Mroszczyk i Marcin Pogorzelski / Agnieszka Załęcka (obie załogi Renault Clio) oraz RO2: Maciej Hawro / Patryk Kielar (Peugeot 106) i Adam Rachfał / Sławomir Leja (Honda Civic). Ponadto jedna załoga – Tomasz Pławecki / Paweł Kaim (Honda Civic) – wystartuje w klasie RO OPEN 2WD, a trzy załogi: Jarosław Kram / Krzysztof Janik (Subaru Impreza), Damian Łata / Michał Majewski (Peugeot 208) oraz Przemysław Gosztyła / Barbara Gosztyła (Opel Astra) rywalizować będą w klasie GOŚĆ.

Do drugiej rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS, podobnie jak w ubiegłym roku, zgłosiło się 20 załóg – trzy w klasie GOŚĆ, dwie w K4, osiem w K3, trzy w K2 i cztery w K1.

Z kolei na liście zgłoszeń Konkursowej Jazdy Samochodem widnieje 29 załóg – cztery w K4, siedem w K3, dwie w K2, sześć w K1 i dziewięc w klasie FIAT.

LISTY ZGŁOSZEŃ:

 

Polecane