Rajd Okręgowy dla Kowalskiego, Super KJS dla Terlikowskiego

Bartosz Kowalski, pilotowany przez Adama Srokę, jadący Oplem Astra GSi wygrał rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia i jednocześnie klasę RO 1. Drugi w rajdzie i klasie, ze startą 20,9 sekundy, był Marcin Wilusz z pilotem Wojciechem Witkowskim, w Renault Clio.

W klasie GOŚĆ zwyciężyli Radosław Pogan i Kamil Kozdroń (Renault Clio Sport), przed Jakubem Szewczykiem i Damianem Zygmuntem (Suzuki Swift Sport). Strata drugiej załogi w klasie wyniosła 2:02,1.

Z siedmiu załóg, które pojawiły się na starcie do mety dojechały cztery.

W Super KJS najlepszym czasem popisł się jadący w klasie K 4 Kacper Terlikowski, pilotowany przez Rafała Bańkę (Subaru Impreza). Na drugim miesjcu zmagania skończył najszybszy w klasie K 2 Adam Wypych z Michałem Gryzło (Honda Civic), który do zwycięzców stracił 21,8 sekundy. Podium uzupełniła druga załoga w klasie K 2 – Przemysław Pomprowicz i Daniel Sokołowski (Honda Civic). Ich strata do zwycięzców imprezy wyniosła 38,4 s.

Klasę K 3 wygrali Grzegorz Olszewski i Łukasz Patla (Opel Astra GSi), którzy zajęli także szóste miejsce w generalce. Najszybszą załogą w klasie K 1 był duet Mateusz Słomka / Sebastina Urbaniec (Suzuki Swift) – 12. miejsce w klasyfikacji generalnej.