W niedzielę Rajd Rzeszowiak, na starcie 51 załóg

Już jutro rusza 4. Rajd Rzeszowiak, pierwsza z pięciu rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia 2018. Na odcinkach specjalnych w okolicach Rzeszowa zawalczy 51 załóg, w ramach rajdu okręgowego oraz Konkursowej Jazdy Samochodem i Super KJS.

Tegoroczna edycja rajdu liczy 6 odcinków specjalnych. Zawodnicy trzykrotnie pokonają OS-y Siedliska, w gminie Lubenia i Niechobrz, w gminie Boguchwała. Na trasę załogi wyruszą, w niedzielę o godz. 9:00, z rynku w Boguchwale, gdzie przez cały dzień działał będzie park serwisowy. Natomiast pierwszy odcinek specjalny „Siedliska” rozpocznie się o godz. 9:20. Wjazd pierwszej załogi na metę, także na rynku w Boguchwale planowany jest o godz. 15:30.

Do zawodów zgłosiło się łącznie 51 załóg. Siedmiu zawodników rywalizować będzie w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, 20 zgłosiło się do Super KJS, a kolejnych 24 powalczy w Konkursowej Jeździe Samochodem.

Kibice zainteresowani rywalizacją na podrzeszowskich odcinkach, którzy nie będą mogli pojawić się przy trasie, będą mogli śledzić wyniki na żywo w Internecie. Wyniki dostępne będą pod adresem: http://rzeszowiak.wyniki-online.pl/.

Polecane