News

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.

Atrakcje Rajdu Rzeszowiak i MOTO SHOW Boguchwała

Widowiskowy Prolog z nagrodami w centrum miasta Boguchwała, pokazy samochodów wyścigowych i zabytkowych, zlot Foodtruck’ów. To tylko niektóre z atrakcji, które towarzyszyć będą 8. Rajdowi Rzeszowiak HOFFMAN.

Ruszyły zgłoszenia!

Od dzisiaj można już zgłaszać się do 8. Rajdu Rzeszowiak HOFFMAN. Zamknięcie zgłoszeń do rajdu okręgowego nastąpi 7 maja, zaś do KJS 9 maja. 11 maja poznamy listy zgłoszeń.

Inauguracja Rajdowych Mistrzostw Południa w Boguchwale

Już za niecały miesiąc odbędzie się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN. Zawody inaugurujące nowy rajdowy cykl w Polsce – Rajdowe Mistrzostwa Południa, zostaną rozegrane na Podkarpaciu w dniach 14-15 maja. Bazą imprezy będzie podrzeszowska Boguchwała, która w 2015 roku gościła uczestników popularnego Rajdu Rzeszowskiego – starszego i większego „brata” Rajdu Rzeszowiak.

MOTO SHOW Boguchwała

Tegoroczna edycja Rajdu Rzeszowiak stanowić będzie element wielkiego wydarzenia motoryzacyjnego pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała, które odbędzie się w dniach 13-15 maja 2022.

Hoffman sponsorem tytularnym 8. Rajdu Rzeszowiak

Automobilklub Rzeszowski i firma Hoffman zawarły porozumienie o współpracy przy organizacji 8. edycji Rajdu Rzeszowiak. W myśl umowy, która obejmuje sponsoring tytularny, impreza przyjmuje nazwę 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN.

32 załogi zgłoszone do Rzeszowiaka

32 załogi trafiły na listę zgłoszeń 7. Rajdu Rzeszowiak, który odbędzie sie przy MARMA 30. Rajdzie Rzeszowskim. Zawody stanowią 3. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.