Witamy na naszej stronie!

Fot. Kamil Bać
Fot. Kamil Bać

Najnowsze aktualności

Z przyjemnością witamy Państwa na stronie poświęconej Rajdowi Rzeszowiak!

2. edycja Rajdu Rzeszowiak, który odbędzie się w dniach 21-22 maja 2016, urosła do rangi Pucharu Polski, bowiem w tym roku na trasach wokół Rzeszowa zobaczymy nie tylko uczestników Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia, ale także samochody historyczne rywalizujące w Historycznym Rajdowym Pucharze Polski. Obok rajdu odbędzie się również Super KJS zaliczany do Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM  w Super KJS.

Baza rajdu zlokalizowana została w Boguchwale, zaś odcinki specjalne zaplanowano na terenie powiatu rzeszowskiego i ropczycko-sędziszowskiego, na trasach doskonale znanych zawodnikom i kibicom z Rajdu Rzeszowskiego. Niemal do maksimum wykorzystaliśmy możliwości, jakie stwarza regulamin ramowy Rajdów Okręgowych, przygotowując dla zawodników posiadających licencje ponad 40 kilometrów odcinków specjalnych.

Na 2. Rajd Rzeszowiak zapraszamy zarówno zawodników posiadających licencje RN, którzy rywalizować będą w Rajdzie Okręgowym, walcząc o punkty do klasyfikacji HRPP i RSMPk, jaki i zawodników startujących na co dzień w RSMP, dla których nasz rajd będzie doskonałą okazją do treningu i testów przed kolejnymi rundami mistrzostw. Zapraszamy również amatorów startujących w Super KJS, którzy będą mogli poczuć atmosferę profesjonalnego rajdu i zmierzyć się na wymagających blisko 3-kilometrowych próbach drogowych.

Wierzymy, że odcinki specjalne 2. Rajdu Rzeszowiak przypadną zawodnikom do gustu, a kibice będą świadkami emocjonującej rywalizacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportów motorowych, mieszkańców Rzeszowa i okolic, dziennikarzy oraz zawodników do udziału w naszej imprezie.

Zachęcamy do także do obserwowania oficjalnego profilu RSMPk na portalu Facebook.

Do zobaczenia podczas 2. Rajdu Rzeszowiak!

Fot. Kamil Bać

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.