Relacja na żywo

Najnowsze aktualności

Wszystkich kibiców rajdowych i zawodników zapraszamy do śledzenia na żywo relacji tekstowej z 2. Rajdu Rzeszowiak, przygotowanej przez portal erajdy.pl.

Prowadzący nie wykluczają kilku wejść na żywo na Facebooku. Początek relacji w niedzielę od godz. 8:30.

Relacja dostępna będzie na naszej stronie:

https://www.rajdrzeszowiak.pl/live/

Portal erajdy.pl, wspólnie z Tedex WRC przygotował także niespodziankę dla kibiców. Zachęcamy was do przesyłania zdjęć i filmów prosto z odcinków specjalnych. Na autorów najciekawszych materiałów czekają nagrody.

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.