Rowiński zwycięża w HRPP

Najnowsze aktualności

Zwycięzcami trzeciej rundy Historycznego Rajdowego Pucharze Polski zostali Artur Rowiński i Magdalena Tokarska (Audi Quattro), najszybsza załoga w kategorii PZM 5.

Na drugim miejscu zmagania zakończył duet Adam Kacprzyk i Maciej Tworski (Lancia Delta HF Integrale), najszybszy w kategorii FIA 4. Podium uzupełnili Marcin Grzelewski i Krzysztof Niedbała (BMW E30 318is). W kategorii FIA najszybsi byli Paweł Hoffman i Marcin Barłoga (FSO Polonez 2000 Rally Walter Wolf).

Puchar za zwycięstwo w klasyfikacji klubowej trafił do Automobilklubu Beskidzkiego. Druga lokata przypadła Automobilklubowi Rzeszowskiemu, zaś trzecie miejsce zajął Automobilklub Polski.

WYNIKI OFICJALNE


Fot. Rafał Ludera

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.