Ostatnie dni zgłoszeń

Najnowsze aktualności

Jeśli jeszcze nie wysłałeś zgłoszenia na 3. Rajd Rzeszowiak, zrób to jak najszybciej. To już ostatnie dni zgłoszeń do trzeciej rundy Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz inauguracyjnych zawodów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia i Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS.

Listy zamkniete zostaną punktualnie o północy, z niedzieli na poniedziałek. Wszytkie niezbędne informacje, takie jak regulaminy uzupełniające, harmonogramy i formularze zgłoszeń znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Zawodnicy".

Przypominamy, że w naszej imprezie wystartować może każdy, także osoby bez licencji. Warunkiem dopuszczenia do startu w Super KJS jest spełnienie określonych wymogów bezpieczeństwa, dotyczących wyposażenia samochodu, m.in. w klatkę bezpieczeństwa i fotele kubełkowe oraz wyposażenia załogi, posiadania kasków i kombinezonów stosowanych w sporcie samochodowym.

Listy zgłoszeń poznamy we wtorek, 16 maja.

Fot. Kamil Bać

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.