Rajd Okręgowy dla Kowalskiego, Super KJS dla Terlikowskiego

Najnowsze aktualności

Bartosz Kowalski, pilotowany przez Adama Srokę, jadący Oplem Astra GSi wygrał rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia i jednocześnie klasę RO 1. Drugi w rajdzie i klasie, ze startą 20,9 sekundy, był Marcin Wilusz z pilotem Wojciechem Witkowskim, w Renault Clio.

W klasie GOŚĆ zwyciężyli Radosław Pogan i Kamil Kozdroń (Renault Clio Sport), przed Jakubem Szewczykiem i Damianem Zygmuntem (Suzuki Swift Sport). Strata drugiej załogi w klasie wyniosła 2:02,1.

Z siedmiu załóg, które pojawiły się na starcie do mety dojechały cztery.

W Super KJS najlepszym czasem popisł się jadący w klasie K 4 Kacper Terlikowski, pilotowany przez Rafała Bańkę (Subaru Impreza). Na drugim miesjcu zmagania skończył najszybszy w klasie K 2 Adam Wypych z Michałem Gryzło (Honda Civic), który do zwycięzców stracił 21,8 sekundy. Podium uzupełniła druga załoga w klasie K 2 – Przemysław Pomprowicz i Daniel Sokołowski (Honda Civic). Ich strata do zwycięzców imprezy wyniosła 38,4 s.

Klasę K 3 wygrali Grzegorz Olszewski i Łukasz Patla (Opel Astra GSi), którzy zajęli także szóste miejsce w generalce. Najszybszą załogą w klasie K 1 był duet Mateusz Słomka / Sebastina Urbaniec (Suzuki Swift) – 12. miejsce w klasyfikacji generalnej.

WYNIKI RSMPK

WYNIKI SUPER KJS

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.