Rowiński najszybszy w HRSMP

Najnowsze aktualności

Artur Rowiński i Magdalena Tokarska byli najszybszą załogą na trasie Rajdu Rzeszowiak – trzeciej rundy Motul HRSMP. W klasie PZM 5 pokonali Grzegorza Olchawskiego i Michała Jucewicza o 3:01.5.

Podium uzupełnili Krzysztof Głowala i Mateusz Głowala (+3:52.6). Na kolejnych pozycjach sklasyfikowano: ukrywającego się pod pseudonimem Pan Jarek pilotowanego przez Szymona Gospodarczyka (+3:57.0) oraz Mariusza Polaka i Tadeusza Gargasa (+6:00.4).

W PZM HR+ zwyciężyli jadący Subaru Imprezą GC8 555 Michał Pryczek z Jackiem Pryczkiem (druga najszybsza załoga w rajdzie). Trójkę skompletowali Grzegorz Zych/Paweł Duniewicz (+1:47.0) oraz Rafał Ślęczka i Grzegorz Ślęczka (+2:29.7).

W klasie FIA 1 jechali Andrzej Wodziński z Markiem Pawłowskim. W FIA 2 Paweł Hoffman i Marcin Barłoga pokonali Tomasza Grychtoła i Roberta Koisara o 4:18.0 oraz Artura Burtana i Rafała Chronowskiego o 4:41.7.

Najszybszymi w FIA 3 byli Piotr Zalewski z Jackiem Gruszczyńskim. Marcin Grzelewski i Krzysztof Niedbała stracili do nich 1:41.6, a Jerzy Skrzypek z Bartłomiejem Barańskim 4:30.5.

Arkadiusz Kula pilotowany przez Jarosława Janasza wygrał klasę FIA 4, w pokonanym polu zostawiając Pawła Chojnackiego z Ewą Habryn-Chojnacką (+3:37.1) i Pawła Wysockiego z Marcinem Celińskim (+4:14.0).

Źródło: autoklub.pl

WYNIKI HRSMP

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.