Znamy listy zgłoszeń

Najnowsze aktualności

Łącznie 51 załóg przesłało swoje zgłoszenie do 4. Rajdu Rzeszowiak, który odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2018.

Do inauguracyjnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia zgłosiło się 7 zawodników – jeden "GOŚC", dwie załogi w klasie RO1, trzy w RO2 i jedna w RO OPEN 2WD. W drugiej rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS zobaczymy 20 załóg – dwie w klasie "GOŚC", pięc w K4, dziewięć w K3, po dwie w K2 i K1, zaś w KJS wystartują 24 załogi – dwie w K4, sześć w K3, dwie w K2, po siedem w K1 i FIAT.

LISTY ZGŁOSZEŃ:

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.