57 załóg na listach zgłoszeń

Najnowsze aktualności

Łącznie 57 załóg – w Rajdzie Okręgowym, Super KJS i KJS – zgłosiło się do piątej edycji Rajdu Rzeszowiak, który wystartuje już w najbliższy weekend.

Po ponad pięciu miesiącach zimowej przerwy do rywalizacji wracają zawodnicy startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia. Do inauguracyjnej rundy cyklu zgłosiło się osiem załóg, z których cztery powalczą o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Mowa o załogach z klas RO1: Karol Zardzewiały / Adrian Mroszczyk i Marcin Pogorzelski / Agnieszka Załęcka (obie załogi Renault Clio) oraz RO2: Maciej Hawro / Patryk Kielar (Peugeot 106) i Adam Rachfał / Sławomir Leja (Honda Civic). Ponadto jedna załoga – Tomasz Pławecki / Paweł Kaim (Honda Civic) – wystartuje w klasie RO OPEN 2WD, a trzy załogi: Jarosław Kram / Krzysztof Janik (Subaru Impreza), Damian Łata / Michał Majewski (Peugeot 208) oraz Przemysław Gosztyła / Barbara Gosztyła (Opel Astra) rywalizować będą w klasie GOŚĆ.

Do drugiej rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS, podobnie jak w ubiegłym roku, zgłosiło się 20 załóg – trzy w klasie GOŚĆ, dwie w K4, osiem w K3, trzy w K2 i cztery w K1.

Z kolei na liście zgłoszeń Konkursowej Jazdy Samochodem widnieje 29 załóg – cztery w K4, siedem w K3, dwie w K2, sześć w K1 i dziewięc w klasie FIAT.

LISTY ZGŁOSZEŃ:

 

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.