Ruszyły zgłoszenia do 5. Rajdu Rzeszowiak

Najnowsze aktualności

Ruszyły zgłoszenia do 5. Rajdu Rzeszowiak, który odbędzie się w dniach 24-25 maja 2019. Impreza stanowi rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w KJS.

W zawodach mogą wziąć udział zarówno zawodnicy posiadający licencje sportu samochodowego, jak również amatorzy, stawiający w rajdach dopiero swoje pierwsze kroki. Ci drudzy mogą zagłosić się do imprezy Super KJS, gdzie wymagane jest m.in. posiadanie klatki bezpieczeństwa i fotele typu kubełkowego, lub do KJS, gdzie wystarczy zwykły cywilny samochód.

Zgłoszenia potrwają do 17 maja 2019, a wszystkie potrzebne uczestnikom informacje, m.in. regulamin, harmonogram i formularz zgłoszenia znaleźć moża w zakładce Zawodnicy.

Zapraszamy do udziału!

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.