UWAGA – zamknięte drogi!

Najnowsze aktualności

W związku z organizacją 5. Rajdu Rzeszowiak, w dniu 25 maja 2019, niektóre drogi gminne, w gminie Lubenia, zostaną zamknięte dla ruchu.

Drogi, po których przebiegają odcinki specjalne Lubenia, Siedliska i Okop zostaną wyłączone z ruchu w godz. 08:00-19:00, zaś drogi w centrum Lubenii, gdzie biegnie trasa OS Bród w godz. 13:30-18:00.

Pomiędzy przejazdami drogi będą w miarę możliwości otwierane wyłącznie dla ruchu lokalnego mieszkańców.

Zamknięte drogi – 5. Rajd Rzeszowiak [PDF]

 

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.