Badura i Wołek liderami 6. Rajdu Rzeszowiak po OSS 1

Fot. Janusz Boruta

Najnowsze aktualności

Dariusz Badura i Janusz Wołek (Honda Civic) wykręcili najlepszy czas na pierwszym odcinku specjalnym 6. Rajdu Rzeszowiak i liderują w drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

Różnice na drogach Rzeszowa były jednak minimalne: tylko 0,3 s za nimi uplasowali się Michał Rokita z DYEMBĄ (Renault Clio), 0,4 s stracili Maciej Watras i Kamil Kluczewski (Renault Clio).

Próbę liczącą 1,5 km na czwartej pozycji ukończyli Bąk i Jastrzębski (+0,5 s, Honda Civic Type-R), na piątej Senkowski i Talaga (+0,8 s, Honda Civic), najszybsi w RO 2. Kolejne miejsca zajęli liderzy RSMŚl po pierwszej rundzie, Piotrowski i Mroszczyk (+1,0 s, Renault Clio), Zardzewiały i Kołodziej (+1,5 s, Renault Clio Sport), Dukat i Kalczyński (liderzy w PPC, +2,1 s, Peugeot 106), Rachfał i Leja (+2,5 s, Honda Civic). Dziesiątkę zamknęli Kanik i Herban (+2,7 s, Honda Civic).

Na odcinku najlepiej poradzili sobie Terlecki i Załużny (Ford Fiesta Proto), nieliczeni w generalce zawodnicy klasy OPEN 1. W OPEN 2 zwyciężyli Grudka i Gut (Citroen C2 R2 Max).

Wyniki nieoficjalne OSS 1 Rajdu Rzeszowiak

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.