32 załogi zgłoszone do Rzeszowiaka

Fot. facebook.com/maciejhawrorally/

Najnowsze aktualności

32 załogi trafiły na listę zgłoszeń 7. Rajdu Rzeszowiak, który odbędzie sie przy MARMA 30. Rajdzie Rzeszowskim. Zawody stanowią 3. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

Uczestnicy rajdu okręgowego pojawią się na odcinkach specjalnych w sobotę, 7 sierpnia i rywalizować będą po załogach startujących w Rajdzie Rzeszowskim.

Pierwsi na trasę, z numerem 201, wyruszą aktualni liderzy cyklu RSMŚl, kierowca Automobilklubu Rzeszowskiego Maciej Hawro, pilotowany przez Wojciecha Kolaczka.

Łącznie do MARMA 30. Rajdu Rzeszowskiego i 7. Rajdu Rzeszowiak zgłosiło się 131 załóg.

LISTA ZGŁOSZEŃ – 7. Rajd Rzeszowiak

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.