Hoffman sponsorem tytularnym 8. Rajdu Rzeszowiak

Najnowsze aktualności

Automobilklub Rzeszowski i firma Hoffman zawarły porozumienie o współpracy przy organizacji 8. edycji Rajdu Rzeszowiak. W myśl umowy, która obejmuje sponsoring tytularny, impreza przyjmuje nazwę 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN.

Hoffman to jeden z największych serwisów samochodowych w Rzeszowie, zajmujący się profesjonalną obsługą samochodów osobowych i dostawczych. Co ciekawe serwisuje również samochody zabytkowe. Firma specjalizuje się w naprawie i regeneracji turbosprężarek do samochodów ciężarowych i osobowych, pojazdów rolniczych i budowlanych oraz pomp wtryskowych, w tym do silników wielkogabarytowych do lokomotyw czy statków i silników stacjonarnych.

Firmą Hoffman kieruje Paweł Hoffman, kierowca rajdowy, zawodnik Automobilklubu Rzeszowskiego, od kilku sezonów z sukcesami startujący w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Więcej informacji na temat firmy: www.hoffman.auto.pl

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.