MOTO SHOW Boguchwała

Fot. Kamil Bać

Najnowsze aktualności

Tegoroczna edycja Rajdu Rzeszowiak stanowić będzie element wielkiego wydarzenia motoryzacyjnego pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała, które odbędzie się w dniach 13-15 maja 2022.

Impreza, która zgromadzi nie tylko fanów rajdów samochodowych, ale także miłośników pojazdów zabytkowych i rajdów na regularność, odbywać się będzie na rynku w Boguchwale k. Rzeszowa.

W ramach MOTO SHOW Boguchwała odbędą się:

  • Rajd Retro Carpathia – runda Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność – 13-14 maja 2022
  • Rajd Nocy Muzeów – turystyczny rajd pojazdów zabytkowych – 14 maja 2022
  • Rajd Rzeszowiak HOFFMAN – runda Rajdowych Mistrzostw Południa – 14-15 maja 2022


a ponadto:

  • Zlot i wystawa zabytkowych pojazdów – 14 maja 2022
  • Żarciowozy – zlot foodtrucków – 13-15 maja 2022


Już dziś serdecznie zapraszamy na wielkie święto motoryzacji do Boguchwały!

Odwiedź nas na Facebooku

Przeczytaj także

Wyniki rajdu: Stańdo najlepszy w „okręgówce”, Niemiec w KJS

Zakończył się 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN, zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Najlepiej na wymagających trasach zlokalizowanych na południe od Rzeszowa poradzili sobie Krzysztof Stańdo i Dariusz Gurdziołek – wśród zawodników licencjonowanych oraz Jakub Niemiec i Mateusz Bodniak – wśród amatorów.

Rusza 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Już dzisiaj po południu, w Boguchwale, startuje ósma edycja Rajdu Rzeszowiak. Zawody zaliczane są do Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza jest częścią motoryzacyjnego wydarzenia pod nazwą MOTO SHOW Boguchwała.

59 zgłoszeń na 8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN

Znamy już listy zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do Automobilklubu Rzeszowskiego, organizatora imprezy, trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg chcących rywalizować w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa i w Konkursowej Jeździe Samochodem.